| Артикул товару | ES-AC480-100-3PRO |
| Вага | 88.2кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 3кВт |
| Комплектація | 4 колеса |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Продуктивність на вході | 480л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC560-100-1SS |
| Вага | 119кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | гвинтові |
| Потужність | 3кВт |
| Комплектація | Колеса. Шумозахисний кожух. Панель керування |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Об'єм ресивера | 105л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 560л/хв |
| Продуктивність на виході | 350л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC350-50-2 |
| Вага | 34.1кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 монометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 350л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC240-50-2OF |
| Вага | 38кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.5кВт |
| Комплектація | 2 колеса. Вологовідділювач |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Призначення | для медицини |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 240л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
9 499 грн./шт
Варіанти цін
9 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-9092 |
| Вага | 0,211кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Різьба | внутрішня під швидкороз'ємне з'єднання 1/4" |
| Діаметр різьби | під компресор - зовнішня 1/2" |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9062 |
| Вага | 0,211кг |
| Об'єм | 0,000439куб.м |
| Діаметр внутрішній | 12,5мм |
| Діаметр зовнішній | 119мм |
| Сумісність | pt-0009;<br>pt-0010;<br>pt-0020;<br>pt-0022 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5004 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Тип | зворотний клапан |
| Сумісність | компресори pt-0003, pt-0004, pt-0009 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EPS-5 |
| Вага | 2.1кг |
| Комплектація | Продувний пістолет. Миючий пістолет з баком. Пульверизатор для фарбування. Пістолет для підкачки коліс. Нейлоновий спіральний шланг з коннектором |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DPC6MRC |
| Вага | 13кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 6л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.1кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 170л/хв |
| Продуктивність на виході | 75л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
10 499 грн./шт
Варіанти цін
10 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AC-0006 |
| Вага | 0,860кг |
| Об'єм | 0,003971куб.м |
| Напруга | 12в |
| Тип | вакуумний насос роторного типу |
| Стартовий струм | 5а |
| Потужність | 80вт |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPC10QTC |
| Вага | 18.3кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 13.8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 9.4л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.1кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 119л/хв |
| Продуктивність на виході | 82л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0004 |
| Вага | 38,450кг |
| Об'єм | 0,240564куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 2,23квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 93дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
10 499 грн./шт
Варіанти цін
10 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-9091 |
| Вага | 0,221кг |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Різьба | внутрішня під швидкороз'ємне з'єднання 1/4" |
| Діаметр різьби | під компресор - зовнішня 1/2" |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9094 |
| Вага | 0,782кг |
| Об'єм | 0,004022куб.м |
| Напруга | 220в |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AC-0002 |
| Вага | 2,058кг |
| Об'єм | 0,008573куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 30 мм |
| Довжина шлангу | 63см |
| Напруга живлення | 12В |
| Максимальний струм | 15а |
| Максимальний тиск | 7бар |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPC10RC |
| Вага | 17.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 10л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.5кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 216л/хв |
| Продуктивність на виході | 82л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варіанти цін
16 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





