| Артикул товару | DCG408NT |
| Вага | 1.61кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Чемодан системы TSTAK - 1 шт. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG407N |
| Вага | 1.61кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятору та зарядного пристрою. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 199 грн./шт
Варіанти цін
6 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG418SHDX2 |
| Вага | 2.4кг |
| Ємність акумулятора | 3Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея XR FLEXVOLT 54 В Li-lon DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Бічна ручка з кнопкою - 1 шт. Захисні кожухи (для кіл Type 1 та Type 27) - 2 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
49 999 грн./шт
Варіанти цін
49 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG407M1T |
| Вага | 1.61кг |
| Ємність акумулятора | 4Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 4 Ач – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 199 грн./шт
Варіанти цін
15 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG407NT |
| Вага | 1.61кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятору та зарядного пристрою. Валіза TSTAK- 1 шт. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG408N |
| Вага | 1.61кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятору та зарядного пристрою. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 899 грн./шт
Варіанти цін
7 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG407M2T |
| Вага | 1.61кг |
| Ємність акумулятора | 4Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 4 Ач – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Захисний кожух з фіксатором. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 199 грн./шт
Варіанти цін
19 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG416VSN |
| Вага | 1.85кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт;. Регульований без ключа захисний кожух – 1 шт;. Без ключова притискна гайка – 1 шт;. Шестигранний ключ – 1 шт;. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка – 1 шт; |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1450Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 3 000 - 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 899 грн./шт
Варіанти цін
8 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4277 |
| Вага | 2.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 10500об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 10 500об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 799 грн./шт
Варіанти цін
7 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4257 |
| Вага | 2.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 2 800 - 10 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 899 грн./шт
Варіанти цін
6 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4579 |
| Вага | 5.86кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 230мм |
| Споживана потужність | 2600Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 500об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 899 грн./шт
Варіанти цін
14 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG409VSNT |
| Вага | 1.85кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт;. Регульований без ключа захисний кожух – 1 шт;. Без ключова притискна гайка – 1 шт;. Шестигранний ключ – 1 шт;. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1450Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 3 000 - 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 899 грн./шт
Варіанти цін
15 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE4238 |
| Вага | 2.6кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 9300об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 150мм |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 300об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 299 грн./шт
Варіанти цін
8 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG409VSN |
| Вага | 1.85кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт;. Регульований без ключа захисний кожух – 1 шт;. Без ключова притискна гайка – 1 шт;. Шестигранний ключ – 1 шт;. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка – 1 шт; |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1450Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 3 000 - 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 599 грн./шт
Варіанти цін
14 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG405NT |
| Вага | 1.74кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятору та зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 899 грн./шт
Варіанти цін
9 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG418SHDN |
| Вага | 2.4кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Боковая рукоятка с кнопкой - 1 шт. Защитные кожухи (для кругов Type 1 и Type 27) - 2 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
21 199 грн./шт
Варіанти цін
21 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
