| Артикул товару | PT-9081 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,001000куб.м |
| Різьба | м20 |
| Сумісність | pt-0007, pt-0013, pt-0014, pt-0036 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0013AP |
| Вес | 15,400кг |
| Об'єм | 0,040784куб.м |
| Тип двигуна | 3 квт, 3000 об/мин |
| Комплектація | повітрні фільтри |
| Сумісність | pt-0013;<br>pt-0014; |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Кількість циліндрів | 2шт |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9072 |
| Вес | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000470куб.м |
| Різьба | м16 |
| Сумісність | pt-0003, pt-0009 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Фільтруючий елемент | поролоновий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9063 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001264куб.м |
| Діаметр внутрішній | 22мм |
| Діаметр зовнішній | 192мм |
| Сумісність | pt-0013, pt-0014 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-9084 |
| Вес | 0,185кг |
| Об'єм | 0,001575куб.м |
| Різьба | м32 |
| Сумісність | pt-0040, pt-0050, pt-0052 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0026 |
| Вес | 24,350кг |
| Об'єм | 0,095344куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1,1квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0010 |
| Вес | 22,700кг |
| Об'єм | 0,115200куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1,5квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0028 |
| Вес | 89,000кг |
| Об'єм | 0,306774куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Потужність | 3,3квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 75дб |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варианты цен
29 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0020 |
| Вес | 19,300кг |
| Об'єм | 0,097020куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1.2квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0036 |
| Вес | 82,000кг |
| Об'єм | 0,453263куб.м |
| Напруга | 380в |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10-12мм |
| Потужність | 4квт |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | пасової |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9082 |
| Вес | 0,295кг |
| Об'єм | 0,002455куб.м |
| Різьба | м16 |
| Сумісність | pt-0003, pt-0009 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | поролоновий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0003 |
| Вес | 27,350кг |
| Об'єм | 0,096558куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1,5квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0002 |
| Вес | 13,550кг |
| Об'єм | 0,049392куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 0,75квт |
| Напруга живлення | 220В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 9л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AP480-3 |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
4 799 грн./шт
Варианты цен
4 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0040AP |
| Вес | 39,500кг |
| Об'єм | 0,095550куб.м |
| Тип двигуна | 7,5 квт, 2800 об/хв |
| Потужність | ел. двигуна 7,5кВт |
| Сумісність | pt-0040 |
| Робочий тиск | 8-10атм. |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Тиск | 8-10атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0035 |
| Вес | 28,450кг |
| Об'єм | 0,168000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 499 грн./шт
Варианты цен
8 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0001 |
| Вес | 6,175кг |
| Об'єм | 0,014580куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Діаметр шланга | 5-8мм |
| Потужність | 0,3квт |
| Робочий тиск | 2/3,2атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 3л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варианты цен
3 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-9061 |
| Вес | 0,349кг |
| Об'єм | 0,000749куб.м |
| Діаметр внутрішній | 12,5мм |
| Діаметр зовнішній | 153мм |
| Сумісність | pt-0003;<br>pt-0004;<br>pt-0007;<br>pt-0013;<br>pt-0014;<br>pt-0021; |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0031 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXCMS2550HE |
| Вес | 34.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.8кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 260л/хв |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
18 999 грн./шт
Варианты цен
18 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





