| Артикул товару | PT-9080 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000211куб.м |
| Різьба | м16 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | поролоновий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC430-50-2OF |
| Вага | 23кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.68кВт |
| Комплектація | Колеса - 4 шт. Манометр - 1 шт |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 430л/хв |
| Продуктивність на виході | 269л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC285-24-2OF |
| Вага | 14.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.08кВт |
| Комплектація | Колеса - 4 шт. Манометр - 1 шт |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 285л/хв |
| Продуктивність на виході | 178л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | AC-0005 |
| Вага | 2,930кг |
| Об'єм | 0,013608куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 2*30 мм |
| Довжина шлангу | 0,25 м*2 + pu 4 м |
| Максимальний струм | 25а |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AC-0004 |
| Вага | 1,690кг |
| Об'єм | 0,006020куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 30 мм |
| Довжина шлангу | 100см |
| Максимальний струм | 14а |
| Максимальний тиск | 7бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC310-100-2 |
| Вага | 69.4кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Продуктивність на вході | 311л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC885-100-4OF |
| Вага | 46.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 3.36кВт |
| Комплектація | Колеса - 4 шт. Манометр - 1 шт. Регулятор тиску - 1 шт. Блок керування компресора - 1 шт |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 885л/хв |
| Продуктивність на виході | 550л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC1650-300-10OF |
| Вага | 126кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 8.4кВт |
| Комплектація | Колеса - 4 шт. Манометр - 1 шт. Регулятор тиску - 1 шт. Блок керування компресора - 1 шт |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 8 |
| Об'єм ресивера | 300л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 1650л/хв |
| Продуктивність на виході | 1030л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC100-8-2OF |
| Вага | 10кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 0.75кВт |
| Комплектація | Колеса . Регулятор тиску. 1 манометр |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 8л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 100л/хв |
| Продуктивність на виході | 70л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC200-25-1 |
| Вага | 22кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.8кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 25л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 200л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC720-150-1SS |
| Вага | 127кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | гвинтові |
| Потужність | 4кВт |
| Комплектація | Колеса. Шумозахисний кожух. Панель керування |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Об'єм ресивера | 150л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 720л/хв |
| Продуктивність на виході | 450л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
72 999 грн./шт
Варіанти цін
72 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-9093 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Напруга | 220в |
| Потужність | 3000вт |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ES-AC180-50-1 |
| Вага | 29кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.5кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 180л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC310-100-2PRO |
| Вага | 69.4кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Продуктивність на вході | 311л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC670-120-3PRO |
| Вага | 176кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 5.5кВт |
| Комплектація | 4 колеса |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 120л |
| Тип приводу | ремінний |
| Продуктивність на вході | 670л/хв |
| Продуктивність на виході | 465л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC1570-200-1SS |
| Вага | 198кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | гвинтові |
| Потужність | 7.5кВт |
| Комплектація | Колеса. Шумозахисний кожух. Панель керування |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Об'єм ресивера | 200л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 1570л/хв |
| Продуктивність на виході | 980л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC850-300-3PRO |
| Вага | 201кг |
| Напруга | 400В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 7.5кВт |
| Комплектація | 4 колеса |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 300л |
| Тип приводу | ремінний |
| Продуктивність на вході | 850л/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC1265-150-6OF |
| Вага | 59.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 5.04кВт |
| Комплектація | Колеса - 4 шт. Манометр - 1 шт. Регулятор тиску - 1 шт. Блок керування компресора - 1 шт |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм ресивера | 150л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 1265л/хв |
| Продуктивність на виході | 790л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC180-25-1 |
| Вага | 20кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.5кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 25л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 180л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AC200-50-1 |
| Вага | 31кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | масляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 1.8кВт |
| Комплектація | Колеса. 2 манометри |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 200л/хв |
| Гарантія | 2 |
Характеристики





