| Артикул товару | CT-3013 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000174куб.м |
| Швидкість обертання | 12000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина диска | 1.2мм |
| Кількість зубців | 30 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 1.8мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-6850 |
| Вага | 0,521кг |
| Об'єм | 0,001258куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | +15 - +25°с |
| Застосування | метал, дерево |
| Температура зберігання | от +5 до +35град |
| Склад | модифікований бітум, суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 600 грн./шт
Варіанти цін
1 600 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11133034025 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5210 |
| Вага | 0,400кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 56мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 56мм |
| Довжина робочої частини | 33мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVCS002 |
| Комплектація | DXVA192504 - шланг - 1 шт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
3 599 грн./шт
Варіанти цін
3 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0551 |
| Вага | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000276куб.м |
| Тип | брусок абразивний двосторонній |
| Розмір | 150х50х25мм |
| Зернистість | 120, 240 |
| Розміри | 150*50*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 210×30×1,5 мм, 60 зубів, 6800 об/хв INTERTOOL CT-3024
| Артикул товару | CT-3024 |
| Вага | 0,374кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Швидкість обертання | 6800об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 210мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Кут заточування | 10град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8007 |
| Вага | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1610 |
| Перетин дроту | 0.75 x 0.65мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 97984008083 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 110 грн./шт
Варіанти цін
1 110 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3012 |
| Вага | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Швидкість обертання | 13000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина диска | 1.4мм |
| Кількість зубців | 30 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 1.8мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6075 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,005217куб.м |
| Габаритні розміри | 335х205х45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424056 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424067 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0023 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,000971куб.м |
| Кількість в наборі | 11од. |
| Тип | корончаті свердла |
| Застосування | для пластику і деревини |
| Діаметр свердла | 19, 22, 29, 32, 38, 44, 51, 64мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424068 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | EGB686-50-80 |
| Розмір | 50х686 мм |
| Зернистість | P80 |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424069 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0494 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000416куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 35мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20592 |
| Тип | набори кругів |
| Кількість | 3шт |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Комплектація | Набір з 3 шт |
| Діаметр круга | 76мм |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 9.5мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Упаковка | блістер |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















