| Артикул товару | BX-4016 |
| Вага | 3,250кг |
| Об'єм | 0,033484куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 475*380*160мм |
| Кількість секцій | 60шт |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83345-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 16см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | вкладка з піноматеріалу |
| Розміри | 44х33.1х16см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70804 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 5см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 43см |
| Комплектація | футляр для біт та комплект роздільників |
| Розміри | 43х33х5см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 3шт |
Характеристики
1 779 грн./шт
Варіанти цін
1 779 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83347-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 100см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | лоток |
| Розміри | 55х44х63см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
5 816 грн./шт
Варіанти цін
5 816 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LT-9008 |
| Вага | 4,300кг |
| Об'єм | 0,016555куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>425х420х980 мм<br>в складеному вигляді<br>680х420х50мм |
| Діаметр колеса | 150мм |
| Вантажопідйомність | до 70кг |
| Виліт майданчика | 280мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70800 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 5.7см |
| Висота | 2см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 7.5см |
| Комплектація | Футляр для біт 25мм.х25шт. - 2шт. |
| Розміри | 7.5х5.7х2см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 1шт |
Характеристики
260 грн./шт
Варіанти цін
260 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-1015 |
| Вага | 0,192кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,001575куб.м |
| Тип | сумка поясна |
| Кількість кишень | 11 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83541-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 24см |
| Висота | 38см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 29см |
| Максимальне навантаження | 18кг |
| Комплектація | Сумка відкритого типу системи TSTAK - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 27шт |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST08017-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 37см |
| Висота | 7см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Розміри | 55.5 см. х 37.5 см. х 5,3 смсм |
| Серія | TOUGHSYSTEM ⁄ TSTAK |
Характеристики
1 586 грн./шт
Варіанти цін
1 586 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83392-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 27см |
| Висота | 13см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 38см |
| Максимальне навантаження | 10кг |
| Комплектація | Органайзер TOUGHSYSTEM 2.0 1/2 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 261х385х124мм |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 6шт |
Характеристики
2 644 грн./шт
Варіанти цін
2 644 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST82968-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 12см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | Органайзер системи TSTAK - 1 шт |
| Розміри | 44х11.9х33.7см |
| Число відділень | 10 |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 10шт |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST1-75531 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-75518 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-71219 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-510 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-75761 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9015 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Габаритні розміри | 580*360мм |
| Кількість кишень | 15 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83295-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 50см |
| Висота | 99см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 70кг |
| Комплектація | Ящик-візок TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 60.8х50х99см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
11 104 грн./шт
Варіанти цін
11 104 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-95-615 |
Характеристики







