| Артикул товару | 1-94-749 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82991-1 |
| Матеріал | поліестер |
| Ширина | 25см |
| Висота | 30см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 45см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | Сумка закритого типу системи TSTAK - 1 шт |
| Щільність | 1200DEN |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 21шт |
Характеристики
5 287 грн./шт
Варіанти цін
5 287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82603-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-80149 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-71180 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-96-181 |
Характеристики
Сумка для інструменту FatMax Quick Access, робоча станція з чотирма відділеннями STANLEY FMST1-80147
| Артикул товару | FMST1-80147 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82737-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-601 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82732-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 29см |
| Висота | 3.5см |
| Тип | планшети |
| Довжина | 42см |
| Комплектація | ліхтарь |
| Розміри | 41.3х28.5х0.35см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
2 115 грн./шт
Варіанти цін
2 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82736-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82738-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83522-9 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 33см |
| Висота | 33см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 70см |
| Комплектація | Сумка для інструменту - 1 шт. |
| Щільність | 1680DEN |
Характеристики
7 687 грн./шт
Варіанти цін
7 687 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-93-951 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82605-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60102-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 20см |
| Висота | 48см |
| Тип | рюкзаки |
| Довжина | 35см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Рюкзак - 1 шт |
| Розміри | 48х38х20см |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 16шт |
Характеристики
7 931 грн./шт
Варіанти цін
7 931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82743-1 |
Характеристики







