| Артикул товару | STST82614-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82608-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82823-1 |
| Матеріал | надміцний композитний пластик |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Максимальне навантаження | 4.53кг |
| Комплектація | Кобура-гачок - 1 шт. |
| Серія | Workshop Storage System DXL |
Характеристики
1 139 грн./шт
Варіанти цін
1 139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-96-179 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82616-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83522-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 34см |
| Висота | 38см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 57см |
| Максимальне навантаження | 35кг |
| Комплектація | Сумка |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 28шт |
Характеристики
8 460 грн./шт
Варіанти цін
8 460 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83524-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 23см |
| Висота | 35см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 28см |
| Максимальне навантаження | 18кг |
| Комплектація | Сумка |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 15шт |
Характеристики
6 345 грн./шт
Варіанти цін
6 345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HP-0010 |
| Вага | 0,720кг |
| Об'єм | 0,003392куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 5шт |
| Максимальна вантажопідйомність | 150кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST98236-1 |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 85см |
| Висота | 85см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 45.7см |
| Максимальне навантаження | 635кг |
| Комплектація | Візок інструментальний - 1 шт. |
| Серія | McLaren |
| Кількість відділень (карманів) | 5шт |
Характеристики
37 961 грн./шт
Варіанти цін
37 961 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83346-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 32см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | лоток |
| Розміри | 44х33х30см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
2 644 грн./шт
Варіанти цін
2 644 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST60106-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 27см |
| Висота | 32см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка для інструменту- 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 36шт |
Характеристики
7 402 грн./шт
Варіанти цін
7 402 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST17871-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 57см |
| Висота | 41см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 78см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | Ящик модульнийTSTAK JOB CHEST DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 775 x 565 x 405см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 2шт |
Характеристики
9 517 грн./шт
Варіанти цін
9 517 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-96-178 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60103-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 27см |
| Висота | 30см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 41см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 19шт |
Характеристики
4 759 грн./шт
Варіанти цін
4 759 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9011 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,000832куб.м |
| Габаритні розміри | 680х560мм |
| Кількість кишень | 25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4016 |
| Вага | 3,250кг |
| Об'єм | 0,033484куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 475*380*160мм |
| Кількість секцій | 60шт |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики







