| Артикул товару | 17984091075 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0018 |
| Вага | 0,046кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6678 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
171 грн./шт
Варіанти цін
171 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0026 |
| Вага | 0,925кг |
| Об'єм | 0,001535куб.м |
| Кількість в наборі | 12од. |
| Тип | коронки по деревині |
| Кількість | 12од. |
| Застосування | для пластика і деревини |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094080 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0030 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0032 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5838 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000525куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 6 мм |
| Шаг | 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0050 |
| Вага | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4586 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 308 грн./шт
Варіанти цін
2 308 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20536 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 101мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
531 грн./шт
Варіанти цін
531 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4590 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 122мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 122мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 778 грн./шт
Варіанти цін
3 778 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5839 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000525куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 6 мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5912 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 13шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.5, 5, 4.8, 5.5, 6, 6.5 мм;. Футляр: пластикова касета |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 13 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 40.49мм |
| Довжина робоча | 18.24мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
374 грн./шт
Варіанти цін
374 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-0024 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085487 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11111034007 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0010 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0028 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085252 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики










