| Артикул товару | SD-5210 |
| Вага | 0,400кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 56мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 56мм |
| Довжина робочої частини | 33мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 97984008083 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 110 грн./шт
Варіанти цін
1 110 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0023 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,000971куб.м |
| Кількість в наборі | 11од. |
| Тип | корончаті свердла |
| Застосування | для пластику і деревини |
| Діаметр свердла | 19, 22, 29, 32, 38, 44, 51, 64мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0494 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000416куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 35мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70779T |
| Тип | набір системи свердління |
| Кількість | 25шт |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт.;. двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт.;. утримувач насадок - 1 шт.; пілотне свердло №6 - 1 шт.;. пілотне свердло №8 - 1 шт.;. пілотне свердло №10 - 1 шт.;. біта Ph1 - 1 шт.;. біта Ph2 - 2 шт.;. біта Pz2 - 3 шт.;. біта Pz3 - 2 шт.;. біта T15 - 1 шт.;. біта T20 - 2 шт.;. біта T25 - 2 шт.; біта T30 - 2 шт.;. шестигранний ключ - 1 шт.;. Tough Case S системи TSTAK - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Футляр | Tough Case S системи TSTAK |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 827 грн./шт
Варіанти цін
1 827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70791 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №8 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70787 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7065 |
| Вага | 0,730кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70793 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №12 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70789 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442071 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | мм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7032 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5225 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 95мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 62мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
8 грн. /шт
9 грн.
-11%
Економія 1 грн.
Варіанти цін
8 грн. /шт
9 грн.
-11%
Економія 1 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | 89568442061 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085445 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7026 |
| Вага | 0,360кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 26мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
203 грн. /шт
239 грн.
-15%
Економія 36 грн.
Варіанти цін
203 грн. /шт
239 грн.
-15%
Економія 36 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | DT70792 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №10 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70788 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20625 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт. Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 32 - 210 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 13 мм. |
| Діаметр центруючого свердла | 6,35 (1/4 дюйма)мм |
| Діапазон діаметрів коронок | 32-210мм |
| Хвостовик тримача | 13мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
1 475 грн./шт
Варіанти цін
1 475 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085249 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70790 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №6 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70786 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6622 |
| Комплектація | Фреза - 5 шт. |
| Діаметр цанги | 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
983 грн./шт
Варіанти цін
983 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










