| Артикул товару | DXVA11-1100 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
439 грн./шт
Варіанти цін
439 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0433 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь Cr-Mo |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Тип кріплення | SDS-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20500 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом 1 шт. Бічна рукоятка - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 672 грн./шт
Варіанти цін
1 672 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCFA4142 |
| Кількість в наборі | 3 |
| Тип | набір наконечників |
| Комплектація | Набір наконечників - 1 шт. |
| Сумісність | DCF414 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1530 |
| Вага | 0,703кг |
| Об'єм | 0,003064куб.м |
| Тип | пістолет для мийки високого тиску |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1515, dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516 |
| Максимальний тиск | 140бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442152 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70789 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №12 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70786 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №6 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1560 |
| Вага | 2,200кг |
| Об'єм | 0,010234куб.м |
| Тип | шланг високого тиску для мийок |
| Довжина | 10м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCFA4032 |
| Кількість в наборі | 4 |
| Тип | набір наконечників |
| Комплектація | Набір наконечників - 1 шт. |
| Сумісність | DCF403 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
1 377 грн./шт
Варіанти цін
1 377 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0009 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Діаметр круга | 115, 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE6952 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26200 ⁄ D26204 ⁄ DCW600 ⁄ DCW604 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
773 грн./шт
Варіанти цін
773 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442104 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442115 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики






















