1 600 грн./шт
Варіанти цін
1 600 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVCS002 |
| Комплектація | DXVA192504 - шланг - 1 шт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
3 599 грн./шт
Варіанти цін
3 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6075 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,005217куб.м |
| Габаритні розміри | 335х205х45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCV5011H |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 2 шт |
| Сумісність | DCV501LN |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DCV501LN |
Характеристики
1 128 грн./шт
Варіанти цін
1 128 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0851 |
| Вага | 0,680кг |
| Об'єм | 0,000222куб.м |
| Товщина круга | 3,2мм |
| Діаметр посадки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 79568442016 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20502 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка з гнучким приводом кутова - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 445 грн./шт
Варіанти цін
2 445 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-3831 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 1.0-10мм |
| Шпиндель | 3/8"-24 unf |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7005 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. Ключ. SDS Plus адаптер. Гвинт. В упаковці |
| Сумісність | перфоратори |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 87015424022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0013 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Різьба | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-3823 |
| Вага | 0,177кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 1.5-10мм |
| Шпиндель | 12x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20560 |
| Тип | насадка-ножиці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
8 359 грн./шт
Варіанти цін
8 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0831 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000532куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.3мм |
| Діаметр круга | 145мм |
| Товщина диска | 3.2мм |
| Товщина круга | 3,2мм |
| Діаметр посадки | 22.3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1541 |
| Вага | 0,237кг |
| Об'єм | 0,000710куб.м |
| Тип | насадка фреза грязьова |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
553 грн. /шт
651 грн.
-15%
Економія 98 грн.
Варіанти цін
553 грн. /шт
651 грн.
-15%
Економія 98 грн.
В кошик
Купити в 1 клік






















