| Артикул товару | BT-0713 |
| Вага | 10,950кг |
| Об'єм | 0,019800куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к36 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0814 |
| Вага | 2,720кг |
| Об'єм | 0,006084куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к40 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0813 |
| Вага | 1,938кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к36 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0824 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к220 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0724 |
| Вага | 5,050кг |
| Об'єм | 0,008385куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к220 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0716 |
| Вага | 8,900кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0825 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,004513куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к240 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0714 |
| Вага | 9,500кг |
| Об'єм | 0,019800куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0822 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0818 |
| Вага | 2,400кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0718 |
| Вага | 8,050кг |
| Об'єм | 0,015730куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к80 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0721 |
| Вага | 6,300кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к120 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0823 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к180 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0816 |
| Вага | 2,100кг |
| Об'єм | 0,007098куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к60 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0723 |
| Вага | 5,450кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к180 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0722 |
| Вага | 5,800кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0820 |
| Вага | 1,938кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к100 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0031 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Розмір | 300x210мм |
| Кількість в упаковці | 15од. |
| Зернистість | к80, к180, к320 |
| Розміри | 300x210мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0720 |
| Вага | 7,150кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к100 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0726 |
| Вага | 4,200кг |
| Об'єм | 0,007557куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к320 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показати ще
