| Артикул товару | HT-0551 |
| Вага | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000276куб.м |
| Тип | брусок абразивний двосторонній |
| Розмір | 150х50х25мм |
| Зернистість | 120, 240 |
| Розміри | 150*50*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EGB686-50-80 |
| Розмір | 50х686 мм |
| Зернистість | P80 |
Характеристики
| Артикул товару | DTM8683 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 240мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3606 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варіанти цін
1 081 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3605 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варіанти цін
1 081 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3607 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | шліфувальна стрічка 40 мкм. - 4 шт.,. шліфувальна стрічка 80 мкм. - 4 шт.,. шліфувальна стрічка 120 мкм. - 2 шт. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варіанти цін
1 081 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3604 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варіанти цін
1 081 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-6002 |
| Вага | 0,154кг |
| Об'єм | 0,001081куб.м |
| Тип | диск для наждачного паперу |
| Діаметр стрижня | 10мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Тримач | м14 |
| Висота платформи | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568444000 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0415 |
| Вага | 0,560кг |
| Об'єм | 0,001805куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 150 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0506 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0552 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Тип | брусок абразивний двосторонній |
| Розмір | 200х50х25мм |
| Зернистість | 120, 240 |
| Розміри | 200*50*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT30612 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні пелюсткові |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Круг шліфувальний пелюстковий вигнутий - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | 60мкм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Призначення | нержавіюча сталь чорний метал та зварювальні шви |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | Extreme |
| Зерно | 60 |
Характеристики
362 грн./шт
Варіанти цін
362 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0408 |
| Вага | 0,767кг |
| Об'єм | 0,002541куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 80 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0020 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 10шт |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр стрижня | 3мм |
| Діаметр вісі | 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-6004 |
| Вага | 0,025кг |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варіанти цін
5 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442160 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0001 |
| Вага | 0,156кг |
| Об'єм | 0,000544куб.м |
| Тип | брусок для шліфування |
| Розмір | 85x165мм |
| Розміри | 85x165мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442161 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3307 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 220мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








