| Артикул товару | DT6695 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 70мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 110мм |
| Довжина робоча | 70мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
122 грн./шт
Варіанти цін
122 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6682 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4287 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 133 грн./шт
Варіанти цін
6 133 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9827 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Комплектація | 10 шт в упаковке. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 100мм |
Характеристики
1 431 грн./шт
Варіанти цін
1 431 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9658 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 365мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
558 грн./шт
Варіанти цін
558 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60826 |
| Тип | бур |
| Довжина | 920мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 920мм |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
6 091 грн./шт
Варіанти цін
6 091 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-1840 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000309куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 18мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5996 |
| Вага | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево і пластик |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0228 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0311 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Особливості | швидкоз'ємний, швидкозатискний |
| Сумісність | wt-0317 |
| Діаметр хвостовика | 0,8-10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-8000 |
| Тип | для перфораторів |
| Застосування | перфоратори |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6804 |
| Ширина | 22мм |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
Характеристики
3 827 грн./шт
Варіанти цін
3 827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4352 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ; тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
5 966 грн./шт
Варіанти цін
5 966 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0621 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 6мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7046 |
| Вага | 0,540кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 46мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1230 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0716 |
| Вага | 8,900кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5042 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 43мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1536 |
| Вага | 1,390кг |
| Об'єм | 0,007355куб.м |
| Матеріал виготовлення | Латунь |
| Тип | насадка - піногенератор |
| Комплектація | Піногенератор, 7 перехідників до мийок високого тиску |
| Сумісність | intertool (окрім dt-1505/1507), karcher k2-k7, karcher hds, skill 0760, black+decker, makita, bosch серия aqt после 2013 г., nilfisk, stihl, gerni, sturm, техас, hitachi, lavor, parkside, foreman, sterwins, sorokin, hammer, elitech, champion |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Максимальний тиск | 220бар |
| Максимальна температура води | 60°С |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















