| Артикул товару | CT-4009 |
| Вес | 0,055кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина круга | 2мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3840 |
| Вес | 1,271кг |
| Об'єм | 0,000594куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4818 |
| Вес | 0,156кг |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4.8мм |
| Довжина заклепки | 18мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0341 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000539куб.м |
| Тип | циркуль до дриля для різання плитки |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, пластику |
| Діаметр тросу | 20-100мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5031 |
| Тип | адаптер для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
3 933 грн./шт
Варианты цен
3 933 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8474 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 20мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.6мм |
| Відстань між зубами | 6.4мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Тип різання | прямий |
| TPI | 4зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 200мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
4 763 грн./шт
Варианты цен
4 763 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8462 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 835мм |
| Кількість | 4шт |
| Загальна довжина | 835мм |
| Застосування | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 4 шт |
| Ширина полотна | 12мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.05мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS371 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 24зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 835мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 3.97мм |
| Робоча довжина полотна | 835мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варианты цен
5 163 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9561 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
457 грн./шт
Варианты цен
457 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60819 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 046 грн./шт
Варианты цен
3 046 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085444 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115537010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320060026 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 310 грн./шт
Варианты цен
4 310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11120349019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315005017 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазный отрезной 1A1RSS/C1N-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-21-ARP 40x3,2x6+3 R165 Bestseller Abrasive
| Артикул товару | 12485129024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120049020 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085176 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















