| Артикул товару | RT-1028 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8090 |
| Ширина | 110мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | черпачне |
Характеристики
4 685 грн./шт
Варіанти цін
4 685 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4324 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 260мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | WZ |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
4 895 грн./шт
Варіанти цін
4 895 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-3045 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000716куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-16100 |
| Вага | 0,725кг |
| Об'єм | 0,000933куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2005 |
| Вага | 0,614кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2260 |
| Вага | 0,790кг |
| Об'єм | 0,000734куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 22мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6010 |
| Вага | 0,182кг |
| Об'єм | 0,000425куб.м |
| Розмір | 280x115мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к100 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0174 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолетів rt- 0105; rt- 0120; rt- 0202 |
| Висота цвяху | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-30100 |
| Вага | 2,490кг |
| Об'єм | 0,001604куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 249 грн./шт
Варіанти цін
1 249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0436 |
| Вага | 2,160кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000932куб.м |
| Довжина перехідника | 1000мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0103 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к36 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-4010 |
| Вага | 0,041кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90242 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9315 |
| Тип | шланг для пилососів |
| Довжина | 4м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | D27901, D27902 |
Характеристики
4 049 грн./шт
Варіанти цін
4 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3303 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3093 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5061 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
605 грн./шт
Варіанти цін
605 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5056 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
433 грн./шт
Варіанти цін
433 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















