| Артикул товару | 10115027018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031030 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085509 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
18 885 грн./шт
Варианты цен
18 885 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085254 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3170 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варианты цен
1 137 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-4812 |
| Вес | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4.8мм |
| Довжина заклепки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1052 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | єтиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | блакитний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8725 |
| Вес | 0,380кг |
| Об'єм | 0,000158куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8630 |
| Вес | 1,275кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8628 |
| Вес | 1,167кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 28мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWH205DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | 3 змінні насадки (діаметром 12, 26 і 38 мм) |
| Сумісність | DCH263 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
12 249 грн./шт
Варианты цен
12 249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-1101 |
| Вес | 0,887кг |
| Об'єм | 0,001038куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11320061017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085216 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984540069 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094019 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910283018049 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035043 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4005 |
| Вес | 0,262кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-3821 |
| Вес | 0,178кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Шпиндель | 3/8" x 24 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















