| Артикул товару | DT4323 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | мягкая древесина и древесина с гвоздями;м’яка деревина і деревина з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
4 807 грн./шт
Варіанти цін
4 807 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9639 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
81 грн./шт
Варіанти цін
81 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-4220 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від +5 до +35град |
| Застосування | для зброї |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | мастило, органічні розчинники, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1460 |
| Вага | 0,356кг |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 14мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4006 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,006150куб.м |
| Тип | міксер для гіпсу |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5250 |
| Вага | 0,020кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 132мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1543 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,004190куб.м |
| Тип | насадка кутова |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-30100 |
| Вага | 2,490кг |
| Об'єм | 0,001604куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 249 грн./шт
Варіанти цін
1 249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-1004 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,000274куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0589 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к180 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1037 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | (ева) етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться у темряві |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світяться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4781 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
635 грн./шт
Варіанти цін
635 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4769 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревені перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варіанти цін
264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4767 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
244 грн./шт
Варіанти цін
244 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6042 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 060 грн./шт
Варіанти цін
1 060 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20702 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | EXTREME TITANIUM |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 20зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 55мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9401 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мешки одноразовые бумажные для пылесосов DWV902, DWV905 - 5 шт в упаковці |
| Сумісність | DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902, DWV905 |
Характеристики
1 687 грн./шт
Варіанти цін
1 687 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3303_10_1 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3095 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 240мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















