| Артикул товару | 10216025017 |
| Тип | Turboмм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225 Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127048022 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120049025 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3014 |
| Вес | 0,203кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Швидкість обертання | 12250об/хв |
| Товщина диска | 2,0мм |
| Кількість зубців | 3 |
| Ширина пропилу | 3,5мм |
| Геометрія зуба | атв |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3179 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 100мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варианты цен
1 137 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1550 |
| Вес | 0,840кг |
| Об'єм | 0,004410куб.м |
| Тип | пістолет для мийки високого тиску |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT1957 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 653 грн./шт
Варианты цен
1 653 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-4022 |
| Вес | 0,170кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-0002 |
| Вес | 2,390кг |
| Об'єм | 0,007436куб.м |
| Діаметр УШМ | 115-125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0392 |
| Вес | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000342куб.м |
| Висота | 64мм |
| Тип | свердло корончате для плитки |
| Застосування | для кахлів, шифера, плитки |
| Діаметр свердла | 53мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0341 |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5023 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 2.6м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
9 834 грн./шт
Варианты цен
9 834 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DE7025 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
3 065 грн./шт
Варианты цен
3 065 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4589 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 920 грн./шт
Варианты цен
2 920 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429024 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 598 грн./шт
Варианты цен
3 598 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5057 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000003куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 93мм |
| Довжина робочої частини | 57мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5047 |
| Вес | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000002куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 47мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5036 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 70мм |
| Довжина робочої частини | 39мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031030 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085509 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
18 885 грн./шт
Варианты цен
18 885 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















