| Артикул товару | DT5913 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 19шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5,10 мм;. Футляр: металева касета. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 19 |
| Футляр | Металева касета |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1931 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево; дерево |
| Діаметр зовнішній | 160мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Ширина пропила | 2.4мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
688 грн./шт
Варіанти цін
688 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8932 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 458 грн./шт
Варіанти цін
1 458 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0304 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,001215куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 40 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0540 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к400 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0564 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к180 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2163 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | алюміній ⁄ кольорові метали |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Робоча довжина | 72мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HSS |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 3мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | швидкий різ високої якості |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 15мм |
| Робоча довжина полотна | 72мм |
| Крок зубів | 3мм |
Характеристики
560 грн./шт
Варіанти цін
560 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20701 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3761 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | граніт ⁄ армований бетон |
| Комплектація | Диск алмазний по граніту сегментований - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 7.5мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 2мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 7.5мм |
| Особливі властивості | продуктивність ⁄ підвищений ресурс |
| Товщина кола | 2мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4946 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 643 грн./шт
Варіанти цін
3 643 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20532 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 94мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 94мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
390 грн./шт
Варіанти цін
390 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4283 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластикалюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 620 грн./шт
Варіанти цін
6 620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4087 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | деревофанераДСПДВПМДФповторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використане дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
3 258 грн./шт
Варіанти цін
3 258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1948 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 16шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.86мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
647 грн./шт
Варіанти цін
647 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20711 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | EXTREME TITANIUM |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 22зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 23мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4320 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Призначення | деревина ⁄ ЛДСП |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
3 927 грн./шт
Варіанти цін
3 927 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-600650 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к60 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0253 |
| Вага | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Тип | набір для встановлення замків |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | фреза кільцева 54 мм, свердло направляюче 6 мм, свердло перове 22 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-4046 |
| Вага | 1,641кг |
| Об'єм | 0,001605куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4324 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 260мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | WZ |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
4 895 грн./шт
Варіанти цін
4 895 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















