| Артикул товару | SD-0860 |
| Вес | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000367куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 8мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4814 |
| Вес | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4,8мм |
| Довжина заклепки | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1043 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | червоний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0518 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к180 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8318 |
| Вес | 1,540кг |
| Об'єм | 0,000494куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3622XM |
| Матеріал | овчина |
| Тип | насадка полірувальна |
| Застосування | кутові і полірувальні шліфувальні машини |
| Діаметр круга | 178мм |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
789 грн./шт
Варианты цен
789 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2363 |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Довжина | 228мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 228мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6 TPIмм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 175мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варианты цен
1 151 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9520 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Комплектація | Бур SDS-Plus EXTREME2 6.5х100х160 мм - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варианты цен
264 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-4020 |
| Вес | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000601куб.м |
| Тип | рідкий/аерозоль |
| Робоча температура | від -20 до +60град |
| Застосування | універсальне |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | мінеральне мастило, дистиляти нафти, віддушка, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442040 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5043 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 47мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 81120528026 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23/Hмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085425 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127528024 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315530017 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320347026 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115427009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12385055031 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120048012 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















