| Артикул товару | BT-0301 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,001953куб.м |
| Розмір | 51, 83, 102мм |
| Застосування | універсальне |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Розміри | 5, 8, 10мм |
| Діаметр щітки | 51, 83, 102мм |
| Тип дроту | нейлон |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-9025 |
| Вага | 5,600кг |
| Об'єм | 0,006750куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0587 |
| Вага | 0,052кг |
| Об'єм | 0,000178куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к120 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0134 |
| Вага | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000102куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4764 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
213 грн./шт
Варіанти цін
213 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4600 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5059 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
514 грн./шт
Варіанти цін
514 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90308 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT42380Z |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 180мм |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4280 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 260мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 004 грн./шт
Варіанти цін
6 004 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1952 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 033 грн./шт
Варіанти цін
1 033 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1934 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9541 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
375 грн./шт
Варіанти цін
375 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8929 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
552 грн./шт
Варіанти цін
552 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70838 |
| Тип | набори бурів |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь будівельні блоки |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір бурів 5х160, 5.5х160, 6х160, 6.5х160, 7х160мм. по 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Кількість предметів | 6 |
| Серія | Classic |
| Упаковка | касета |
Характеристики
541 грн./шт
Варіанти цін
541 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60824 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 756 грн./шт
Варіанти цін
3 756 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-6012 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 3мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 3-15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0212 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінія |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8473 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 16мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.6мм |
| Відстань між зубами | 6.4мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Тип різання | прямий |
| TPI | 4зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 150мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
4 083 грн./шт
Варіанти цін
4 083 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-5015 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 50мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















