| Артикул товару | 10170085490 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085233 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094094 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20521 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
126 грн./шт
Варианты цен
126 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-1020 |
| Вес | 0,264кг |
| Об'єм | 0,000706куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12од. |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170 град.°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 0.275кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-600850 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к80 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT5550 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 58мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 006 грн./шт
Варианты цен
2 006 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4926 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 726 грн./шт
Варианты цен
1 726 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60846 |
| Тип | бур |
| Довжина | 920мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 920мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
14 213 грн./шт
Варианты цен
14 213 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCDW108 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
16 520 грн./шт
Варианты цен
16 520 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10215129015 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
9 223 грн./шт
Варианты цен
9 223 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085021 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5046 |
| Вес | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 47мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 14315347009 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
650 грн./шт
Варианты цен
650 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0419 |
| Вес | 0,634кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000200куб.м |
| Довжина перехідника | 300мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-7115 |
| Вес | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000939куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0602 |
| Вес | 0,122кг |
| Матеріал | спінений абразив |
| Об'єм | 0,000431куб.м |
| Тип | "корал" |
| Діаметр внутрішній | 22,2мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600об/хв |
| Товщина диска | 13мм |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0025 |
| Вес | 1,170кг |
| Об'єм | 0,001476куб.м |
| Кількість в упаковці | 25од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1-13мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 135град |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4018 |
| Вес | 0,102кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















