| Артикул товару | DCV9401 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | П’ять одноразових паперових мішків для пилососа DCV586M в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DCV586M |
Характеристики
1 410 грн./шт
Варіанти цін
1 410 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5035 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 40мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варіанти цін
181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 5601400023 |
| Виробник | BBW |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | цегла |
| Робоча довжина | 450мм |
| Довжина загальна | 600мм |
| Довжина робоча | 450мм |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43902 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4288 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 80шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.2мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 758 грн./шт
Варіанти цін
6 758 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-7150 |
| Вага | 0,465кг |
| Об'єм | 0,000896куб.м |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0235 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000454куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0215 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
Варіанти цін
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | BT-0312 |
| Вага | 0,340кг |
| Об'єм | 0,001024куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 120 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-7200 |
| Вага | 0,953кг |
| Об'єм | 0,001544куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 200мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0605 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал | спінений абразив |
| Об'єм | 0,000444куб.м |
| Тип | "корал" |
| Діаметр внутрішній | 22.2мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7600об/хв |
| Товщина диска | 13мм |
| Колір | помаранчевий |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8463 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 835мм |
| Кількість | 4шт |
| Загальна довжина | 835мм |
| Застосування | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 4 шт |
| Ширина полотна | 12мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8 - 1.4мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS371 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 835мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 9.52мм |
| Робоча довжина полотна | 835мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варіанти цін
5 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9640 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
122 грн./шт
Варіанти цін
122 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
860 грн./шт
Варіанти цін
860 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0560 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к600 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5240 |
| Вага | 0,012кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 119мм |
| Довжина робочої частини | 78мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4011 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000046куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6280 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,001580куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 180мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8332 |
| Вага | 2,688кг |
| Об'єм | 0,000865куб.м |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5841 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Кількість в наборі | 6шт |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-мітчик |
| Різьба | м3-м10 |
| Хвостовик | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















