| Артикул товару | 10115023010 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315129017 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 298 грн./шт
Варианты цен
1 298 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17808035049 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984445083 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT6621 |
| Комплектація | Фреза - 5 шт. |
| Діаметр цанги | 1 ⁄ 8дюйм |
Характеристики
492 грн./шт
Варианты цен
492 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0050 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,001467куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0395 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Висота | 64мм |
| Тип | свердло корончате для плитки |
| Застосування | для кахлів, шифера, плитки |
| Діаметр свердла | 83мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4012 |
| Вес | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000142куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4003 |
| Вес | 0,288кг |
| Об'єм | 0,002688куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-2150 |
| Вес | 1,050кг |
| Об'єм | 0,001997куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6519 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 123мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 123мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 93мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 123мм |
| Довжина робоча | 93мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
238 грн./шт
Варианты цен
238 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60845 |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
11 167 грн./шт
Варианты цен
11 167 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCDW106 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
12 906 грн./шт
Варианты цен
12 906 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17803094024 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
20 900 грн./шт
Варианты цен
20 900 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11115160010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11327061024 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127034024 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120049023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429033 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085490 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















