| Артикул товару | DT20616 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 137.5мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 137.5мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 99.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 137.5мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2169 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 116мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 100мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 100мм |
| Робоча довжина полотна | 116мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
963 грн./шт
Варіанти цін
963 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20714 |
| Тип | скребок |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20712 |
| Тип | ніж сегментний |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
413 грн./шт
Варіанти цін
413 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5048 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
242 грн./шт
Варіанти цін
242 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6838 |
| Ширина | 45мм |
| Довжина | 240мм |
| Загальна довжина | 240мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | ущільнююче |
Характеристики
4 568 грн./шт
Варіанти цін
4 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1937 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.4мм |
| Ширина пропила | 2.4мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0303 |
| Вага | 0,580кг |
| Об'єм | 0,001378куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 36 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6004 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 4мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 5-75мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1057 |
| Вага | 0,262кг |
| Матеріал | етиленвінілацетат |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | зелений |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4351 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ; тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 570 грн./шт
Варіанти цін
5 570 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7036 |
| Вага | 0,434кг |
| Об'єм | 0,000262куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 36мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0265 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 230×30×1,6 мм, 40 зубів, 6000 об/хв INTERTOOL CT-3046
| Артикул товару | CT-3046 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,000434куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина диска | 1.6мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2.2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0511 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 110мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 5мм |
| Довжина бура | 110мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4011 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000086куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8635 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-3100 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,001716куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5841 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Кількість в наборі | 6шт |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-мітчик |
| Різьба | м3-м10 |
| Хвостовик | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-9001 |
| Вага | 1,193кг |
| Об'єм | 0,001544куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















