| Артикул товару | 12185004161 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442132 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 225 грн./шт
Варианты цен
1 225 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085495 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085219 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018059 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
310 грн./шт
Варианты цен
310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17808035041 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17982445083 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWA4522IA |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-1002 |
| Вес | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000162куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0230 |
| Вес | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к100 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0445 |
| Вес | 0,717кг |
| Об'єм | 0,000353куб.м |
| Тип | пробійник |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | sds max |
| Діаметр пробійника | 18мм |
| Довжина пробійника | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1042 |
| Вес | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000563куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | червоний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-603250 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к320 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DE6273 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варианты цен
1 115 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2353 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 203мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 203мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 14 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 8мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
1 007 грн./шт
Варианты цен
1 007 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5039 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 2 штуки в блістері |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
222 грн./шт
Варианты цен
222 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90365 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) швидкозатискного - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 14 - 30 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 6.35 мм. |
| Діаметр закріплюваних цифенборів | 14-30мм |
| Наявність центруючого свердла | є |
| Серія | Extreme |
Характеристики
259 грн./шт
Варианты цен
259 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10216025012 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
8 628 грн./шт
Варианты цен
8 628 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085424 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12385055029 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















