| Артикул товару | DT3304_10_1 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Зернистість | 100мкм |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5557_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
393 грн./шт
Варіанти цін
393 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20530 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
313 грн./шт
Варіанти цін
313 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6942 |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 19 мм |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
1 901 грн./шт
Варіанти цін
1 901 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4956 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 6шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 6 шт - 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм. пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 49.61мм |
| Довжина робоча | 24.33мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90303 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1922 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | нержавеющая сталь; нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Максимальна швидкість обертів | 1800об/хв |
| Призначення | нержавіюча сталь |
| Кількість зубців | 90шт |
| Товщина полотна | 1.75мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | MТCG + R |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Діаметр посадки | 25.4мм |
| Ширина розпилу | 2.15мм |
| Ширина пропила | 2.15мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 1800об/хв |
| Профіль зуба | MTCG + R |
Характеристики
14 317 грн./шт
Варіанти цін
14 317 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9514 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
183 грн./шт
Варіанти цін
183 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1053 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал | етиленвинилацетат |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | блакитний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3763 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Комплектація | Диск алмазний по граніту сегментований - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Висота сегментів | 8.5мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 2.8мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 8.5мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Товщина кола | 2.8мм |
Характеристики
3 563 грн./шт
Варіанти цін
3 563 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9655 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 120мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-18100 |
| Вага | 0,885кг |
| Об'єм | 0,001215куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 18мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1240 |
| Вага | 0,184кг |
| Об'єм | 0,000321куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0114 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2-8мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1622 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3280 |
| Вага | 2,208кг |
| Об'єм | 0,001320куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4773 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
325 грн./шт
Варіанти цін
325 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20616 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 137.5мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 137.5мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 99.5мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 137.5мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2169 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 116мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 100мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 100мм |
| Робоча довжина полотна | 116мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
963 грн./шт
Варіанти цін
963 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















