| Артикул товару | BT-0722M |
| Вес | 0,140кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085446 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085124 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | CABмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12315055019 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11320061019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12385055033 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12385055027 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320347025 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14320060024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 513 грн./шт
Варианты цен
3 513 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085141 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035052 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3797 |
| Тип | чашка алмазна |
| Застосування | цегла ⁄ бетон |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Макс. частота обертів | 12200об/хв |
| Серія | Extreme |
| Сумісність з інструментом | DWE46225 |
| Висота алмазного шару | 6мм |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
Характеристики
3 260 грн./шт
Варианты цен
3 260 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-4023 |
| Вес | 0,236кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0462 |
| Вес | 1,646кг |
| Об'єм | 0,001227куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | hex |
| Довжина зубила | 410мм |
| Ширина робочої частини | 39мм |
| Ширина основи | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3611XM |
| Тип | тарілка шліфувальна |
| Застосування | кутові шліфувальні машини |
| Комплектація | Тарілка шліфувальна в зборі з елемtнтамі для кріплення |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
| Посадочне місце | М14мм |
| Макс. частота обертів | 15000об/хв |
Характеристики
575 грн./шт
Варианты цен
575 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCDW103 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
9 809 грн./шт
Варианты цен
9 809 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429036 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
6 113 грн./шт
Варианты цен
6 113 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085391 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115053010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















