| Артикул товару | DRS18100 |
| Комплектація | Упаковка 540 шт |
| Довжина цвяха | 25мм |
| Матеріал цвяха | сталь ізольована |
| Тип цвяха | DRS |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
931 грн./шт
Варіанти цін
931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE74911 |
| Максимальне навантаження | 68кг |
| Комплектація | Верстат складаний. Універсальні кронштейни для установки більшості настільних пилок |
| Призначення | стійка для циркулярних пилок |
| Максимальне вертикальне навантаження | 100кг |
| Сумісність з інструментом | DWE7485 DWE7492 DCS7485 |
Характеристики
19 667 грн./шт
Варіанти цін
19 667 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6808 |
| Довжина | 410мм |
| Загальна довжина | 410мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 30 мм |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
2 538 грн./шт
Варіанти цін
2 538 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9635 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варіанти цін
71 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60817 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варіанти цін
3 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2979 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | ізоляційні матеріали |
| Комплектація | Полотно пильне спеціальне - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | HSS |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | HSS |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
Характеристики
2 876 грн./шт
Варіанти цін
2 876 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-6011 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 3мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 3-15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8218 |
| Вага | 5,800кг |
| Об'єм | 0,002644куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1045 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-600450 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к40 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7012 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. Ключ. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | різьба 1 ⁄ 2” ? 20 UNF |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-18100 |
| Вага | 1,120кг |
| Об'єм | 0,001044куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 18мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0492 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 25мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1085 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 85мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1046 |
| Вага | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0504 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1015 |
| Вага | 1,080кг |
| Об'єм | 0,001230куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 1кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5460 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5 ) |
| Довжина свердла | 95мм |
| Довжина робочої частини | 60мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11120528014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115127018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















