| Артикул товару | BT-0208 |
| Вес | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0300 |
| Вес | 0,194кг |
| Об'єм | 0,000753куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини і металу |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма щітки | щітка кільцева; щітка чашкова; щітка торцева |
| Діаметр щітки | 50; 50; 30мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6002 |
| Вес | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варианты цен
60 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0268 |
| Вес | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0019 |
| Вес | 0,560кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Кількість в упаковці | 19од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8720 |
| Вес | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8250 |
| Вес | 14,750кг |
| Об'єм | 0,006325куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.4x1.6мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3568 |
| Матеріал | овчина |
| Тип | насадка полірувальна |
| Застосування | кутові і полірувальні шліфувальні машини |
| Діаметр круга | 180мм |
| Сумісність | DWP849X |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
1 593 грн./шт
Варианты цен
1 593 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2384 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 18 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.4мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 3мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варианты цен
767 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8471 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 6мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.4мм |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | криволінійний |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 100мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
3 658 грн./шт
Варианты цен
3 658 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DE7260 |
| Максимальне навантаження | 135кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Максимальне вертикальне навантаження | 135кг |
| Сумісність з інструментом | DWS773 DWS774 DCS777 D27111 D27113 DWS727 DCS727 DWS780 DCS780 |
Характеристики
21 893 грн./шт
Варианты цен
21 893 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7926 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.3, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9 , 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 мм. Футляр: пластиковий бокс |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Пластиковый бокс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
7 375 грн./шт
Варианты цен
7 375 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70729 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 23шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 23 шт. - 2х1, 2х1.5, 2х2, 2х2.5, 2х3, 2х3.5, 2х4, 4.5, 2х5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 23 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 507 грн./шт
Варианты цен
2 507 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6671 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
128 грн./шт
Варианты цен
128 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6753 |
| Тип | центруюче свердло з твердосплавним наконечником |
| Довжина | 120мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 120мм |
Характеристики
328 грн./шт
Варианты цен
328 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9583 |
| Тип | бур |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 614 грн./шт
Варианты цен
1 614 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Вес | 0.1кг |
Характеристики
| Артикул товару | 11115160009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11327061026 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035063 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















