| Артикул товару | KT-6022 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к220 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8470 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 4мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.6мм |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | криволінійний |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 60мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
5 674 грн./шт
Варіанти цін
5 674 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085222 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0611 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 110мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 6мм |
| Довжина бура | 110мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11127034022 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2080 |
| Вага | 1,050кг |
| Об'єм | 0,000774куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 20мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0808 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 80 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-2880 |
| Вага | 1,790кг |
| Об'єм | 0,000823куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 28мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1035 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | срібло, золото, червоний, бузковий, зелений, синій. |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8330 |
| Вага | 2,563кг |
| Об'єм | 0,000778куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-3060 |
| Вага | 1,550кг |
| Об'єм | 0,000784куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6044 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2166 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 68мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 60мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 60мм |
| Робоча довжина полотна | 68мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
345 грн./шт
Варіанти цін
345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2058 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ метал ⁄ алюміній |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Робоча довжина | 74мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HSS |
| Максимальна глибина різу | 10мм |
| Відстань між зубами | 1.2 - 2.6мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | PROGRESSOR |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 10мм |
| Робоча довжина полотна | 74мм |
| Крок зубів | 1.2мм |
Характеристики
565 грн./шт
Варіанти цін
565 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS5025 |
| Матеріал | нейлон |
| Тип | чохол |
| Комплектація | Чохол |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
| Кількість відділень | 1 |
Характеристики
2 711 грн./шт
Варіанти цін
2 711 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20716 |
| Тип | скребок |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
192 грн./шт
Варіанти цін
192 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3112XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3304 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 100мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6517 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 103мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 103мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 73мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 103мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варіанти цін
212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















