| Артикул товару | FS-4140 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000803куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | від -20 до +50град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | -5°с - +35°с |
| Склад | масло мінеральне, дистиляти нафти, дисульфід молібдену, пропан, бутан. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429040 |
| Країна-виробник | Україна |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
650 грн./шт
Варианты цен
650 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17837035000 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20529 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 81мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
284 грн./шт
Варианты цен
284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5280 |
| Вес | 0,039кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 165мм |
| Довжина робочої частини | 109мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0420 |
| Вес | 0,230кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Довжина перехідника | 100мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6015 |
| Вес | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к150 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4004 |
| Вес | 0,415кг |
| Об'єм | 0,006250куб.м |
| Тип | міксер для сухих сумішей |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0510 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к100 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8622 |
| Вес | 0,950кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DE6277 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 200 грн./шт
Варианты цен
1 200 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE46229 |
| Тип | захисний кожух для відведення пилу |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
5 568 грн./шт
Варианты цен
5 568 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2156 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 76мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 76мм |
| Застосування | листова сталь |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 3 шт |
| Робоча довжина | 51мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 2.5мм |
| Відстань між зубами | 0.8мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 76мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 2.5мм |
| Робоча довжина полотна | 51мм |
| Крок зубів | 0.8мм |
Характеристики
412 грн./шт
Варианты цен
412 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2052 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 116мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 116мм |
| Застосування | м’яка деревина ⁄ фанера ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 87мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 65мм |
| Відстань між зубами | 3мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 116мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 65мм |
| Робоча довжина полотна | 87мм |
| Крок зубів | 3мм |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3115XM_25_1 |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
27 грн./шт
Варианты цен
27 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2451 |
| Тип | полотна пиляльні по ізоляційному матеріалу |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 300мм |
| Застосування | ізоляційні матеріали |
| Комплектація | Полотно пильне для спеціальних матеріалів - 2 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6 TPIмм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 300мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 200мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
2 685 грн./шт
Варианты цен
2 685 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2350 |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Довжина | 305мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 305мм |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пиляльне для деревини - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 305мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
1 630 грн./шт
Варианты цен
1 630 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5041 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
242 грн./шт
Варианты цен
242 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90243 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
448 грн./шт
Варианты цен
448 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















