| Артикул товару | SD-0373 |
| Вага | 0,138кг |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
161 грн. /шт
189 грн.
-15%
Економія 28 грн.
Варіанти цін
161 грн. /шт
189 грн.
-15%
Економія 28 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | CT-3015 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Швидкість обертання | 9500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 28 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085227 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17978018185 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментниймм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11315061010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120048015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6012 |
| Вага | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к120 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0806 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 60 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8322 |
| Вага | 1,830кг |
| Об'єм | 0,000556куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5832 |
| Вага | 0,188кг |
| Об'єм | 0,000413куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе, крокове |
| Кількість сходинок | 15 |
| Хвостовик | циліндричний 10мм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32мм |
| Максимальна глибина свердління | 4 |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90245 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
573 грн./шт
Варіанти цін
573 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2432 |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Довжина | 305мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 305мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне по дереву - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 3 TPIмм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Відстань між зубами | 8.5мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 3зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 305мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 250мм |
| Крок зубів | 8.5мм |
Характеристики
1 246 грн./шт
Варіанти цін
1 246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20717 |
| Тип | полотно пиляльне по абразивним матеріалам |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ штукатурка |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9350 |
| Тип | набір для прибирання підлоги |
| Комплектація | . 2 х алюмінієві усмоктувальні трубки. 1 х комбінована насадка зі змінними вставками. 1 х щілинна насадка. 1 х усмоктувальна щітка. 1 х кутова усмоктувальна трубка. Упаковка |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV900/901/902 |
Характеристики
3 037 грн./шт
Варіанти цін
3 037 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0735 |
| Тип | штатив |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 ⁄ DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
14 461 грн./шт
Варіанти цін
14 461 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3305 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 150мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20515 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
76 грн./шт
Варіанти цін
76 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60704 |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
528 грн./шт
Варіанти цін
528 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1472 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Кількість зубців | 4шт |
| Товщина полотна | 1.4мм |
| Кут заточування | 12град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | EXTREME MULTI MATERIAL |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FTG |
Характеристики
4 454 грн./шт
Варіанти цін
4 454 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9587 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















