| Артикул товару | BT-0306 |
| Вес | 0,440кг |
| Об'єм | 0,001179куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 60 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5065 |
| Вес | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 101мм |
| Довжина робочої частини | 63мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0490 |
| Вес | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 15мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0266 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-3212 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 3.2мм |
| Довжина заклепки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1055 |
| Вес | 0,120кг |
| Матеріал | етиленвінілацетат |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | блакитний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0168 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолетів rt- 0105; rt- 0120; rt- 0202 |
| Висота цвяху | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8235 |
| Вес | 10,600кг |
| Об'єм | 0,004735куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варианты цен
1 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-8100 |
| Вес | 0,210кг |
| Об'єм | 0,001180куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3091 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варианты цен
310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5535 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
610 грн./шт
Варианты цен
610 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4650 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 620 грн./шт
Варианты цен
1 620 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9288 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону/цеглі/каменю 8 шт - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Пластиковий пенал |
| Довжина загальна | 60.75мм |
| Довжина робоча | 28.38мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
660 грн./шт
Варианты цен
660 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90301 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варианты цен
1 066 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11127034022 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085222 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20524 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 69мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
185 грн./шт
Варианты цен
185 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-3060 |
| Вес | 1,550кг |
| Об'єм | 0,000784куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT1938 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
771 грн./шт
Варианты цен
771 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















