| Артикул товару | PT-8250 |
| Вага | 14,750кг |
| Об'єм | 0,006325куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.4x1.6мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8471 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 6мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.4мм |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | криволінійний |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 100мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
3 658 грн./шт
Варіанти цін
3 658 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2384 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 18 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.4мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 3мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3568 |
| Матеріал | овчина |
| Тип | насадка полірувальна |
| Застосування | кутові і полірувальні шліфувальні машини |
| Діаметр круга | 180мм |
| Сумісність | DWP849X |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
Характеристики
1 593 грн./шт
Варіанти цін
1 593 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT40257 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | метал |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Серія | Extreme |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Товщина кола | 3.3мм |
Характеристики
9 306 грн./шт
Варіанти цін
9 306 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20534 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 101мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
461 грн./шт
Варіанти цін
461 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7260 |
| Максимальне навантаження | 135кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Максимальне вертикальне навантаження | 135кг |
| Сумісність з інструментом | DWS773 DWS774 DCS777 D27111 D27113 DWS727 DCS727 DWS780 DCS780 |
Характеристики
21 893 грн./шт
Варіанти цін
21 893 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70729 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 23шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 23 шт. - 2х1, 2х1.5, 2х2, 2х2.5, 2х3, 2х3.5, 2х4, 4.5, 2х5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 23 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 507 грн./шт
Варіанти цін
2 507 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6671 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
128 грн./шт
Варіанти цін
128 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43919 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали зварювальні шви |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 6мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 6мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9583 |
| Тип | бур |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 614 грн./шт
Варіанти цін
1 614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1949 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.86мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
763 грн./шт
Варіанти цін
763 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11117546010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225/M14Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8720 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6002 |
| Вага | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0208 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4024 |
| Вага | 0,350кг |
| Матеріал | a 24 sbf |
| Об'єм | 0,000389куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Товщина диска | 6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6753 |
| Тип | центруюче свердло з твердосплавним наконечником |
| Довжина | 120мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 120мм |
Характеристики
328 грн./шт
Варіанти цін
328 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20421 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 115мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5000об/хв |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Кількість зубців | 4шт |
| Товщина полотна | 1.4мм |
| Кут заточування | 12град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 10мм |
| Діаметр посадки | 9.5мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | EXTREME MULTI MATERIAL |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FTG |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варіанти цін
3 181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Вага | 0.1кг |
Характеристики



















