| Артикул товару | PT-8220 |
| Вес | 6,500кг |
| Об'єм | 0,002875куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8218 |
| Вес | 5,800кг |
| Об'єм | 0,002644куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.40x1.60мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-601850 |
| Вес | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к180 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-600450 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к40 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6004 |
| Вес | 0,192кг |
| Об'єм | 0,000468куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7012 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. Ключ. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | різьба 1 ⁄ 2” ? 20 UNF |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
575 грн./шт
Варианты цен
575 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3502 |
| Тип | щітка дискова |
| Діаметр посадкового отвору | 14мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Посадковий отвір | 14мм |
| Довжина дроту | 22мм |
| Матеріал щітки | кручений металевий дрот |
Характеристики
778 грн./шт
Варианты цен
778 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3111XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варианты цен
623 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2979 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | ізоляційні матеріали |
| Комплектація | Полотно пильне спеціальне - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | HSS |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | HSS |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
Характеристики
2 876 грн./шт
Варианты цен
2 876 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5554_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
310 грн./шт
Варианты цен
310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5058 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
484 грн./шт
Варианты цен
484 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DSTSX19Z |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 19мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
695 грн./шт
Варианты цен
695 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DRS18100 |
| Комплектація | Упаковка 540 шт |
| Довжина цвяха | 25мм |
| Матеріал цвяха | сталь ізольована |
| Тип цвяха | DRS |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
931 грн./шт
Варианты цен
931 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE74911 |
| Максимальне навантаження | 68кг |
| Комплектація | Верстат складаний. Універсальні кронштейни для установки більшості настільних пилок |
| Призначення | стійка для циркулярних пилок |
| Максимальне вертикальне навантаження | 100кг |
| Сумісність з інструментом | DWE7485 DWE7492 DCS7485 |
Характеристики
19 667 грн./шт
Варианты цен
19 667 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6808 |
| Довжина | 410мм |
| Загальна довжина | 410мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 30 мм |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
2 538 грн./шт
Варианты цен
2 538 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90367 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 14 - 30 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 13 мм. |
| Діаметр закріплюваних цифенборів | 14-30мм |
| Наявність центруючого свердла | є |
| Серія | Extreme |
Характеристики
259 грн./шт
Варианты цен
259 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9635 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варианты цен
71 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60817 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варианты цен
3 655 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
Круг алмазный отрезной 1A1RSS/C1N-W 400x3,5/2,5x25,4-11,5-24-ARP 40x3,5x6+3 R195 Bestseller Abrasive
| Артикул товару | 13085129026 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70832 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір перових свердел d = 18, 20, 22, 25, 32 мм., по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | касета |
Характеристики
865 грн./шт
Варианты цен
865 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















