| Артикул товару | 17808035063 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11327061026 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE0737 |
| Тип | лінійка |
| Довжина | 2.4м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0811 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE074D1R ⁄ DCE079D1R ⁄ DW0822 ⁄ DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазарів |
Характеристики
5 568 грн./шт
Варіанти цін
5 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4584 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 856 грн./шт
Варіанти цін
1 856 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2084 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 180мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 180мм |
| Застосування | фанера ⁄ листова сталь |
| Комплектація | Полотно пильне спеціальне - 5 шт |
| Робоча довжина | 148мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 120мм |
| Відстань між зубами | 2мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Загальна довжина полотна | 180мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 120мм |
| Робоча довжина полотна | 148мм |
| Крок зубів | 2мм |
Характеристики
1 219 грн./шт
Варіанти цін
1 219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM3092 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 5 штук. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
312 грн./шт
Варіанти цін
312 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6518 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 113мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 113мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 83мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 113мм |
| Довжина робоча | 83мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
215 грн./шт
Варіанти цін
215 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7926 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.3, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9 , 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 мм. Футляр: пластиковий бокс |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Пластиковый бокс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
7 375 грн./шт
Варіанти цін
7 375 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0713 |
| Вага | 10,950кг |
| Об'єм | 0,019800куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к36 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0019 |
| Вага | 0,552кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Кількість в упаковці | 19од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1-10мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0300 |
| Вага | 0,194кг |
| Об'єм | 0,000752куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини і металу |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма щітки | щітка кільцева; щітка чашкова; щітка торцева |
| Діаметр щітки | 50; 50; 30мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0268 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424037 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 290 грн./шт
Варіанти цін
1 290 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 404x3,5/2,5x25,4-11,5-24-ARP 40x3,5x10+2 R190 Classic H12
| Артикул товару | 12185004121 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115048010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12315011018 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127048026 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5252 |
| Вага | 0,015кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000008куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 139мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8250 |
| Вага | 14,750кг |
| Об'єм | 0,006325куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 10000од. |
| Сумісність | для pt- 1615 |
| Перетин дроту | 1.4x1.6мм |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















