| Артикул товару | SD-0492 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр тросу | 25мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1015 |
| Вес | 1,080кг |
| Об'єм | 0,001230куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 1кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1085 |
| Вес | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 85мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0504 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0285 |
| Вес | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20435 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | сталеві та чавунні труби ⁄ нержавіюча сталь |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 8мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 8зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варианты цен
1 151 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3500 |
| Тип | щітка чашкова |
| Діаметр посадкового отвору | 14мм |
| Діаметр круга | 65мм |
| Посадковий отвір | 14мм |
| Довжина дроту | 18мм |
| Матеріал щітки | кручений металевий дрот |
Характеристики
600 грн./шт
Варианты цен
600 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWH052 |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | База системи пиловидалення зі шлангом. Монтажний кронштейн. Ремінець для кріплення |
| Сумісність | D25981 ⁄ D25966 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
8 503 грн./шт
Варианты цен
8 503 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60000 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 103мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варианты цен
203 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4505 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 90мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 90мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 90мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
68 грн./шт
Варианты цен
68 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9643 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 310мм |
| Робоча довжина | 230мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
178 грн./шт
Варианты цен
178 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60825 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
4 467 грн./шт
Варианты цен
4 467 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
209 грн./шт
Варианты цен
209 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 14315129010 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
620 грн./шт
Варианты цен
620 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 360 грн./шт
Варианты цен
1 360 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20531 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 87мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-1620 |
| Вес | 0,620кг |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 1/2" x 20 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6011 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 3мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 3-15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0493 |
| Вес | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Матеріал виготовлення | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Тип | свердло форстнера |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1045 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















