| Артикул товару | 12385055024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12327055022 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 520 грн./шт
Варіанти цін
4 520 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-8075 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000628куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2385 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне по металу - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 23 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| TPI | 23зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 1.5мм |
| Крок зубів | 1.1мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20725 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 5шт |
| Комплектація | DT20704 |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варіанти цін
1 918 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6956 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 5 штук свердел у пластиковій касеті |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 75.85мм |
| Довжина робоча | 38.44мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
812 грн./шт
Варіанти цін
812 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43909 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 1.9мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1.9мм |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4338 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера МДФ;тверда деревина фанера МДФ |
| Діаметр зовнішній | 400мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2.4мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 3800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
8 240 грн./шт
Варіанти цін
8 240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6745 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 72мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Хвостовик | M16 |
| Призначена для | перфораторів SDS plus |
| Довжина загальна | 72мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
4 920 грн./шт
Варіанти цін
4 920 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0232 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0714M |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000325куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17803094026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
22 381 грн./шт
Варіанти цін
22 381 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085559 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115040014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094092 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094090 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C3-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-48-ARPS 18x3,2x13+2 R160 Meteor H15
| Артикул товару | 12385055025 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127034026 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 598 грн./шт
Варіанти цін
3 598 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-1026 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















