| Артикул товару | DT2217 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | тверда деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 3 шт |
| Робоча довжина | 75мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 75мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
468 грн./шт
Варианты цен
468 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5046 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варианты цен
212 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5037 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
202 грн./шт
Варианты цен
202 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4871 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
712 грн./шт
Варианты цен
712 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4585 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 097 грн./шт
Варианты цен
2 097 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6673 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варианты цен
203 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6750 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 110мм |
| Сумісність | DT6745 ⁄ DT6747 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDS + |
| Довжина загальна | 110мм |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варианты цен
1 239 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6763 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
9 293 грн./шт
Варианты цен
9 293 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWV9402 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки текстильні для пилососів DWV902, DWV905 - 5 шт в упаковці |
| Сумісність | DWV902 ⁄ DWV905 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902, DWV905 |
Характеристики
2 584 грн./шт
Варианты цен
2 584 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11320061014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12185004160 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3795 |
| Тип | чашка алмазна |
| Застосування | цегла ⁄ бетон |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Макс. частота обертів | 12200об/хв |
| Серія | Extreme |
| Сумісність з інструментом | DWE46225 |
| Висота алмазного шару | 5мм |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
Характеристики
1 869 грн./шт
Варианты цен
1 869 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1960 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4800об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
2 333 грн./шт
Варианты цен
2 333 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-2001 |
| Вес | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000228куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-1005 |
| Вес | 0,608кг |
| Об'єм | 0,000535куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4788 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
821 грн./шт
Варианты цен
821 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4783 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
614 грн./шт
Варианты цен
614 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0365 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1046 |
| Вес | 0,252кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-6032 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280x105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к320 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















