| Артикул товару | BT-0601 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5420 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 47мм |
| Довжина робочої частини | 22мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0821 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-3580 |
| Вага | 2,510кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 35мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-1240 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000297куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 12мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варіанти цін
279 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0561 |
| Вага | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к100 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5255 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 139мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 91мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 12485087034 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
13 610 грн./шт
Варіанти цін
13 610 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0003 |
| Вага | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000326куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5651 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 51мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
175 грн./шт
Варіанти цін
175 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5285 |
| Вага | 0,126кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8,5мм |
| Довжина свердла | 165мм |
| Довжина робочої частини | 109мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-38100 |
| Вага | 3,600кг |
| Об'єм | 0,002385куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4001 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | a 60 sbf |
| Об'єм | 0,000021куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина круга | 1мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0725 |
| Вага | 5,200кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к240 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фреза Форстнера, діаметр: 35 мм, хвостовик: 8 мм, для дверних петель з обмежувачем INTERTOOL SD-0495
| Артикул товару | SD-0495 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000364куб.м |
| Тип | свердло форстнера з обмежувачем |
| Діаметр тросу | 35мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5438 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-1230 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000375куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Хвостовик | 1/4" hex |
| Шпиндель | 1/4" hex |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0004 |
| Вага | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5695 |
| Вага | 0,369кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001203куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 95мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-24100 |
| Вага | 1,586кг |
| Об'єм | 0,001361куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 24мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















