| Артикул товару | DT7508 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 25мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | квадрат 1 ⁄ 2 дюйма |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 2дюйм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
492 грн./шт
Варианты цен
492 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0904 |
| Вес | 0,038кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р50 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 81419031095 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442116 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70779T |
| Тип | набір системи свердління |
| Кількість | 25шт |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт.;. пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт.;. двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт.;. утримувач насадок - 1 шт.; пілотне свердло №6 - 1 шт.;. пілотне свердло №8 - 1 шт.;. пілотне свердло №10 - 1 шт.;. біта Ph1 - 1 шт.;. біта Ph2 - 2 шт.;. біта Pz2 - 3 шт.;. біта Pz3 - 2 шт.;. біта T15 - 1 шт.;. біта T20 - 2 шт.;. біта T25 - 2 шт.; біта T30 - 2 шт.;. шестигранний ключ - 1 шт.;. Tough Case S системи TSTAK - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Футляр | Tough Case S системи TSTAK |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 827 грн./шт
Варианты цен
1 827 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20540 |
| Тип | набори кругів |
| Кількість | 100шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Набір з 100 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Упаковка | пластиковий бокс |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
3 871 грн./шт
Варианты цен
3 871 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3450-QZ |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | чорний кольоровий метал |
| Діаметр круга | 355мм |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 25.4мм |
| Профіль круга | плоский |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
476 грн./шт
Варианты цен
476 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0851 |
| Вес | 0,680кг |
| Об'єм | 0,000222куб.м |
| Товщина круга | 3,2мм |
| Діаметр посадки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 79568442016 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3002 |
| Вес | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442117 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DCV5011H |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 2 шт |
| Сумісність | DCV501LN |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DCV501LN |
Характеристики
1 128 грн./шт
Варианты цен
1 128 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ED-180 |
| Тип | диск алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | кераміка |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Висота сегментів | 10мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 2.2мм |
| Тип різання | з охолодженням |
Характеристики
| Артикул товару | 1-CT108T |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
182 грн./шт
Варианты цен
182 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-TRA202T |
Характеристики
| Артикул товару | 1-CT109T |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA209T |
Характеристики
| Артикул товару | 1-CT106T |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA208T |
| Гарантия | 12 |
Характеристики



















