| Артикул товару | BT-0722 |
| Вага | 5,800кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5430 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 60мм |
| Довжина робочої частини | 35мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
14 грн./шт
Варіанти цін
14 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0820 |
| Вага | 1,938кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к100 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-2880 |
| Вага | 1,707кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 28мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-2080 |
| Вага | 1,035кг |
| Об'єм | 0,000397куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 20мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-2560 |
| Вага | 1,088кг |
| Об'єм | 0,000416куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 25мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3318 |
| Виробник | DeWALT |
| Розмір | 100х560мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 3 шт. |
| Зернистість | 150мкм |
Характеристики
582 грн./шт
Варіанти цін
582 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5539 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
752 грн./шт
Варіанти цін
752 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0106 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к60 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4012 |
| Вага | 0,085кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000045куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Товщина круга | 2мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
24 грн./шт
Варіанти цін
24 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0359 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000259куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 230×30×1,6 мм, 60 зубів, 6000 об/хв INTERTOOL CT-3047
| Артикул товару | CT-3047 |
| Вага | 0,527кг |
| Об'єм | 0,000782куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Комплектація | пильний диск, перехідне кільце з ø30мм на ø25 мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина диска | 1.6мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Кут заточування | 10град |
| Ширина пропилу | 2.2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0558 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к80 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0567 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к320 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5442 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,2мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5232 |
| Вага | 0,006кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 106мм |
| Довжина робочої частини | 69мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варіанти цін
12 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-22100 |
| Вага | 1,550кг |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 22мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
879 грн./шт
Варіанти цін
879 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0590 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к220 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5428 |
| Вага | 4,500кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 60мм |
| Довжина робочої частини | 35мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-0630 |
| Вага | 0,119кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















