| Артикул товару | 1-TRA205T |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 1-TRA708T |
Характеристики
| Артикул товару | DT20625 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт. Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 32 - 210 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 13 мм. |
| Діаметр центруючого свердла | 6,35 (1/4 дюйма)мм |
| Діапазон діаметрів коронок | 32-210мм |
| Хвостовик тримача | 13мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
1 475 грн./шт
Варианты цен
1 475 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-2002 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000217куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034012 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70792 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №10 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70788 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варианты цен
284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0552 |
| Вес | 0,520кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Тип | брусок абразивний двосторонній |
| Розмір | 200х50х25мм |
| Зернистість | 120, 240 |
| Розміри | 200*50*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158050 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115421010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 304539 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0463 |
| Вес | 1,824кг |
| Об'єм | 0,001313куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | hex |
| Довжина зубила | 410мм |
| Ширина робочої частини | 75мм |
| Ширина основи | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085249 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8618 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0433 |
| Вес | 0,065кг |
| Матеріал | сталь Cr-Mo |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Тип кріплення | SDS-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA11-1100 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
439 грн./шт
Варианты цен
439 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | Supreme-4T(10W40) |
| Об'єм | 1л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Застосування | моторна олива |
| Комплектація | Пластикова пляшка ємністю 1 л |
| Тип мастила | напівсинтетичне |
| Тип оливи | напівсинтетична |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7026 |
| Вес | 0,360кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 26мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















