| Артикул товару | 89568442104 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085421 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085214 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5100 |
| Вага | 0,171кг |
| Об'єм | 0,000658куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DSTSX15Z |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
603 грн./шт
Варіанти цін
603 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-70436 |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0006 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035047 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0408 |
| Вага | 0,767кг |
| Об'єм | 0,002541куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 80 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094087 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442115 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984091075 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12315055018 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-4204 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
889 грн./шт
Варіанти цін
889 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8927 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 354 грн./шт
Варіанти цін
1 354 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70835 |
| Тип | набори бурів |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь будівельні блоки |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір бурів SDS Plus 5.5х160, 6х160, 7х160, 8х160, 10х160мм по 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Кількість предметів | 6 |
| Серія | Classic |
| Упаковка | касета |
Характеристики
541 грн./шт
Варіанти цін
541 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-4222 |
| Вага | 0,213кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | мастило мідне |
| Робоча температура | від -30 до +1000град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | синтетичне мастило, мідна паста, органічні розчинники, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085571 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085419 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018009 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















