| Артикул товару | CT-3007 |
| Вес | 0,152кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-2010 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-3820 |
| Вес | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Розмір | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1222 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Розмір | 13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-2580 |
| Вес | 1,450кг |
| Об'єм | 0,000738куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 25мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-2540 |
| Вес | 0,700кг |
| Об'єм | 0,000416куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 25мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5090 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 125мм |
| Довжина робочої частини | 81мм |
| Кут заточування | 118°с |
| Спіральна заточка | 20-30°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5048 |
| Вес | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.8мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 86мм |
| Довжина робочої частини | 52мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5080 |
| Вес | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 117мм |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Кут заточування | 118°с |
| Спіральна заточка | 20-30°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0824 |
| Вес | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 240 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5561_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
557 грн./шт
Варианты цен
557 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5559_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
454 грн./шт
Варианты цен
454 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5038 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 2 сверла в блистере. |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варианты цен
212 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4920 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 102 грн./шт
Варианты цен
1 102 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4918 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
959 грн./шт
Варианты цен
959 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4506 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варианты цен
71 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9637 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
76 грн./шт
Варианты цен
76 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9631 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9606 |
| Тип | бур |
| Довжина | 800мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 800мм |
| Робоча довжина | 750мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 969 грн./шт
Варианты цен
3 969 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9590 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варианты цен
1 137 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















