| Артикул товару | DT9574 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
528 грн./шт
Варіанти цін
528 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60811 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 538 грн./шт
Варіанти цін
2 538 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60801 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 284 грн./шт
Варіанти цін
2 284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0354 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0223 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Зернистість | к36 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2009 |
| Вага | 0,380кг |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.6мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5545_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60831 |
| Тип | бур |
| Довжина | 670мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 670мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
5 989 грн./шт
Варіанти цін
5 989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5676 |
| Вага | 0,245кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001112куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5455 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000033куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 95мм |
| Довжина робочої частини | 55мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5120 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 151мм |
| Довжина робочої частини | 101мм |
| Кут заточування | 118°с |
| Спіральна заточка | 20-30°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3005 |
| Вага | 0,605кг |
| Об'єм | 0,000591куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1640 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000314куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечник |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2280 |
| Вага | 1,118кг |
| Об'єм | 0,000774куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 22мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4012 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5548_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
232 грн./шт
Варіанти цін
232 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5541 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
919 грн./шт
Варіанти цін
919 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5538 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
736 грн./шт
Варіанти цін
736 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4958 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
182 грн./шт
Варіанти цін
182 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4923 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 342 грн./шт
Варіанти цін
1 342 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















