| Артикул товару | DT4952 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Сумісність | DCD240 ⁄ DWD241 |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | різьба М14 |
| Діаметр хвостовика | 14мм |
Характеристики
1 726 грн./шт
Варианты цен
1 726 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-6020 |
| Вес | 0,185кг |
| Об'єм | 0,000590куб.м |
| Тип | силікон |
| Робоча температура | від -40 до +200град |
| Застосування | гума, пластик, метал, дерево, скло, шкіра, вініл |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | масло силіконове, суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0055 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429035 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 276582 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 190 грн./шт
Варианты цен
3 190 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWS5030 |
| Тип | накладка лицьова |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
983 грн./шт
Варианты цен
983 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0417 |
| Вес | 1,300кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000558куб.м |
| Довжина перехідника | 600мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424049 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 251224 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 898 грн./шт
Варианты цен
2 898 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-4125 |
| Вес | 0,373кг |
| Об'єм | 0,000761куб.м |
| Швидкість обертання | 6500 |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-6940 |
| Вес | 0,380кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | +10 - +25°с |
| Застосування | метал, пластик, гума |
| Температура зберігання | -5 - +35°с |
| Склад | суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0016 |
| Вес | 0,046кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158074 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5.8Hмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71453031021 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 070 грн./шт
Варианты цен
1 070 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-0004 |
| Вес | 0,950кг |
| Об'єм | 0,001418куб.м |
| Тип | мастило для ланцюгів |
| Особливості | всесезонне |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-28042 |
Характеристики
| Артикул товару | 910583552174 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 299054 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 898 грн./шт
Варианты цен
2 898 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085167 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















